Все о работе в сети

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Все о работе в сети » Разное » Новини


Новини

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Для тих, хто цікавиться останніми новини валківщини, "Слобідський край" пропонує актуальну інформацію та глибокий аналіз подій у Валках та навколишніх районах. Наш сайт є надійним джерелом новин, які охоплюють важливі події, соціальні ініціативи та культурні заходи. Відвідуйте нас, щоб не пропустити важливі новини, які впливають на життя вашої громади.

0

2

Завжди приємно бачити те, як люди спілкуються на таку важливу тему, так як новини на сьогоднішній день дуже важлива складова життя кожного з нас, саме тому, так важливо завжди бути в інформаційному просторі. Мені ось, наприклад, допомагає завжди бути в курсі всіх подій один новинний портал, який надає актуальні та перевірені новини. Та й взагалі, завдяки йому, я дізнався більше про Ethereum https://delo.ua/finance/nastrii-dlya-et … ci-428274/ і про те, який курс його очікує в 2024 році, адже така інформація дуже важлива в розрізі сьогоднішніх подій. Оскільки криптовалюта активно розвивається, то й не дивно, що про неї потрібно знати більше і завжди бути готовим до змін. Таким чином, перебуваючи завжди в інформаційному просторі, я можу бути більш об'єктивним в оцінці новин.

0

3

Шурма Ростислав - це заступник керівника Офісу президента України (2021 - поточна година), і в порталі новин - https://politanaliz.com.ua/1071-shurma-rostyslav/ я знайшов його біографію як нелегку дорогу нагору. Тут я дізнався де він народився і навчався. Також цікавий був його життєвий шлях. Ось до прикладу він протягом 2003-2005 років працював у Procter and Gamble Eastern Europe на посаді фінансового менеджера. Після цього перейшов до Boston Consulting Group, де був консультантом. У 2006 році почав працювати в групі "Метінвест" Ріната Ахметова. Зокрема, обіймав посади фіндеректора Макіївського металургійного заводу та заступника директора металургійного дивізіону компанії. Рекомендую цей інформаційний портал!!!

0


Вы здесь » Все о работе в сети » Разное » Новини